Як заточити ніж

Заточувати ніж повинен вміти кожен. Кожна справжня домогосподарка повинна вміти це робити. Так як при наявності тупого ножа робота буде неможлива. Ясна річ, що загострювання ножа не просте завдання. Якщо ви що ніколи раніше не точили ніж, тоді вам доведеться важко. У вас займе така робота багато часу, близько 20 хвилин. Найшвидше затупляється універсальний ніж, бо він використовується частіше за інші.

Коли ви купуєте ножі, бажано купувати такі, щоб у них була м’яка сталь. Адже якщо зробити інакше, загострювання ножів перетвориться в дуже важку роботу для вас. В процесі заточування потрібно брати до уваги таке правило-при слабкому натиску надфіль потрібно, щоб ковзав уздовж стали ножа, а якщо тиск сильніший, тоді сталь повинна чіплятися.

Також потрібно обзавестися навичками заточування ножа м’ясорубки. Адже у багатьох домогосподарок в будинку є м’ясорубка. Вона є незамінним приладом в господарстві. Але потрібно не забувати і про те, що потрібно постійно заточувати грати і ніж м’ясорубки. Їх заточку потрібно робити за допомогою спеціального заточного круга. В процесі повинна брати участь бічна сторона кола. Ніж потрібно обертати при русі кола в одному певному напрямку. Слід брати до уваги те, що ніж потрібно розташовувати під певним кутом щодо кола. Обороти ножа повинні бути невеликі. У слідстві всіх зазначених правил знімання металу з ножа буде проходити правильно.

Не забувайте час від часу чистити коло.

До речі, крім звичайних ножів, дуже часто користуються ножами з кераміки. Такі ножі не потрібно часто точити. У зв’язку з цим, ними користується велика частина домогосподарок. Але рано чи пізно вам доведеться це зробити і слід знати, як потрібно це робити. Ріжуча кромка даного ножа досить-таки зносостійка. Тому ніж не потрібно часто заточувати.

Цирконієва кераміка. Щоб її ув’язнити вам знадобитися спеціальне пристосування- заточка. Важливо, що кожух було виконано з алмазним абразивом. Найпростіша, звичайна керамічна заточка вам не знадобиться. Випускають ножі з односторонньою, а також з двостороннім заточуванням. Тому перед процесом заточування потрібно з’ясувати вид вашого ножа. Також ви можете скористатися, як механічної точила, так і електричної точила.

Як правило, найчастіше користуються електричної точила, вона більш ефективно заточує ніж. До такого виду точила додаються напрямні. За допомогою їх можна забезпечити спеціальний кут заточування ножа.

Рекомендуємо також почитати:

Что учесть при планировании дизайна интерьера офиса

Добавить комментарий