Лазня парить — здоров’я дарує! Похід в баню сауну на дровах в Києві

Вплив в умовах парової лазні на нейрони заднього гіпоталамуса призводить до активації симпатичної нервової системи і посиленого синтезу деяких гормонів гіпофіза, зокрема адренокортикотропного, соматотропного, лютеотропного та інших. В результаті цих змін усуваються напади бронхіальної астми і слабшають порушення імунітету при ревматологічних захворюваннях. Якщо ви бажаєте оздоровити своє тіло і весело провести з друзями час в сауні, то в Києві тут є відмінні лазні на дровах за доступною ціною, можете зараз заказать мiсце тут https://banniy-dvor.kiev.ua.

Висока температура потельную сприяє активізації процесів основного обміну (на чверть) і тканинного дихання (до 2-х разів), прискоренню на 30-60% поглинання тканинами кисню і процесів виведення з сечею катехоламінів.

На жаль, сауна не впливає на рівень ліпідів в крові, а значить, не уповільнює процеси формування атеросклеротичних бляшок і не зменшує ризик розвитку ішемії міокарда.

У складі інтенсивно виділяється поту організм втрачає сечовину, кетонові тіла, креатин, іони калію, натрію, хлору, магнію, деякі амінокислоти. З цієї причини він відчуває зневоднення. Дефіцит міжклітинної рідини викликає підвищення в крові гематокриту, рівня лейкоцитів, тромбоцитів, зниження рН. Фібринолітична активність крові в значній мірі знижується.

Виділення з потім продуктів обміну білків благотворно впливає на нирки, знижуючи навантаження на них. В результаті зниження процесів фільтрації і реабсорбції (зворотного всмоктування) в клубочках нирок зменшується кількість виділеної хворим сечі — діурез.

Активуються лимфоотток і кровотік в венулах, що призводить до підвищення тургору і еластичності шкіри, зменшенню набряклості і пастозности тканин.

Наступні ефекти пов’язані із зануренням хворого в воду після процедури нагрівання. При цьому виділяється норадреналін і судини шкіри рефлекторно звужуються. Також визначається підвищення артеріального тиску, серцевого викиду і збільшення споживання серцевим м’язом кисню. Спазм вінцевих судин серця може викликати у схильних хворих напад стенокардії. Вентиляція легенів в холодній воді підвищується, а частота дихання і напруга в крові вуглекислого газу зменшуються. Просвіт бронхів звужується, це може викликати у схильного хворого напад бронхіальної астми.

Добавить комментарий