Сфера використання поліуретану

Популярний матеріал сьогодення — поліуретан. Це полімерна сполука ізоціанату і поліолу, які отримуються з сирої нафти. Він використовується в багатьох сферах промисловості. Може мати різні властивості залежно від молекулярної структури. Відповідно можуть мати вигляд високо еластичних м’яких гум або мати твердий вигляд, що розширює сферу використання матеріалу. Частіше за все з поліуретану створюють побутові предмети та запчастини. 

Сфера використання поліуретану

Поліуретан має зручну і важливу для виробництва властивість, він може повернутися після розтягування в початковий стан, так як він достатньо еластичний. А якщо додати ще якісь додаткові домішки можна надати нові властивості матеріалу. 

Перевага поліуретану над іншими матеріалами — більш дешева ціна. Одночасно з низькою ціною поліуретан має ряд позитивних характеристик і переваг над іншими матеріалами (наприклад срок експлуатації). 

Сфера використання поліуретану

Поліуретан використовується в багатьох галузях промисловості в залежності від молекулярного стану. Листовий полімер незамінний при виробництві запчастин для пресу, захисного покриття для коліс і валів, ущільнювачів, пробок і технічних манжетів. Ви можете купити поліуретанові кільця для забезпечення  збереження герметичності конструкції. 

Шляхом спінювання полімерів отримують пористий поліуретан. Зі спіненого поліуретану створюють взуттєві підошви та  різновиди шкірозамінників, м’яку мебель, а також окремі деталі для  мебелі. Вся внутрішня обшивка салону автомобіля, а саме торпеда, сидіння, кнопки, педалі, створена із поліуретану. Ще з нього створені амортизаційні вкладки в автомобілі.  Може  використовуватися для гідроізоляції стін, підлоги і стелі у промислових та побутових приміщеннях. 

Сфера використання поліуретану

Рідкий поліуретан використовується здебільшого для аерозолів, якими покривається поверхня кузову автомобілів та різноманітних конструкцій при будівництві. Часто ви знайдете його в складі герметиків, фарб, речовин для ізоляції тощо. 

Таким чином вироби із полімеру популярні в багатьох  галузях  виробництва, а саме в будівництві, медицині, побуті, виробництві автомобілів, меблів, взуття тощо. Можна безкінечно перелічувати сфери його використання. Саме цей матеріал зарекомендував себе як такий без якого важко уявити сьогодення. В медицині поліуретан  активно використовується для створення протезів. Цей матеріал досить стійкий та має довгий строк використання, не піддається впливу препадів температури. 

Рекомендуємо також почитати інші не менш цікаві наші статті http://rusnar.info/interer/kuxonnye-zony-v-foto.html

Добавить комментарий